Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Øijord, Kåre(1921-)
Månens spill 1963

Olje på lerret
80x101
Signert og datert nede t.h.: Kåre Øijord 1963

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Kunstnerforbundet, Oslo 1966 kat.nr. 17.

Vurdering

Tilslag NOK 5 000