Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Øijord, Kåre (1921-)
Månens spill 1963

Olje på lerret
80x101
Signert og datert nede t.h.: Kåre Øijord 1963

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1966 kat.nr. 17.

Vurdering