Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Landskap med bekkefar

Olje på lerret
50x68
Signert nede t.h.: Gusatv Wentzel

Vurdering