Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Jørgensen, Sven(1861-1940)
Vinter

Olje på lerret
81x72
Signert nede t.h.: S. Jørgensen

Påtegnet med tittel på plakett.

Vurdering