Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Kaule, Otto(1870-0)
Høstlandskap

Olje på lerret
80x110
Signert nede t.h.: O. Kaule

Tysk kunstner.

Vurdering

Tilslag NOK 1 500