Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap 1897
Olje på lerret
77x125
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. Ddf. 1897.
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 500–9 400EUR 6 900–8 700
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
77x125
Vurdering