Normann, Adelsteen(1848-1918)
Midnattsol
Olje på lerret
104x156
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 7 500–9 400EUR 6 900–8 700
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000
Olje på lerret
104x156
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering