Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Rosseland, Inggard (1914-)
Utsikt i Bærum 1977

Olje på lerret
48x58
Signert og datert nede t.v.: I Rosseland 77

Vurdering