Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Rosseland, Jarle(1952-)
Vinterlandskap 1980

Olje på lerret
63x75
Signert og datert nede t.h.: J. Rosseland 80

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Angivelig fra Drammensfjorden.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 2 200