Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne på hagetrapp 1938

Olje på lerret
106x104
Signert nede t.v.: A-Kavli. 38

Kunstnernes Hus, Oslo "Arne Kavli" 22.05–13.06.48, kat.nr. 124

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00