Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne på hagetrapp 1938
Olje på lerret
106x104
Signert nede t.v.: A-Kavli. 38
Kunstnernes Hus, Oslo "Arne Kavli" 22.05–13.06.48, kat.nr. 124
Vurdering
NOK 250 000–350 000
Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Registrering for budgivning