Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Holmsbu 1917

Olje på plate
45,5x53,5
Signert og datert nede t.h.: Thv. Erichsen 1917

Kunstnernes Hus, Oslo 1931, kat.nr. 107, med tittel "Skisse fra Holmsbu"

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 800–5 700EUR 3 500–5 200

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Registrering for budgivning