Astrup, Nikolai(1880-1928)
Trollebotten (1928)
Olje på lerret
55x64
Signert nede t.h.: N Astrup
Loge, K100
Kunstnernes Hus, Oslo. "Nikolai Astrup malerier og tresnitt" 12.11.55 – 11.12.55 kat.nr. 62
Vurdering
NOK 400 000–600 000USD 37 700–56 500EUR 34 700–52 100
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 650 000