Krohg, Christian(1852-1925)
Babord litt
Olje på lerret
98x74
Signert nede t.h.: C. Krohg-
Oscar Thue "Christian Krohg", variant av Nr. 14.
Vurdering
NOK 250 000–350 000USD 23 600–33 000EUR 21 700–30 400
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 190 000