Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Kokkin, Kirsten(1951-)
Liggende madonna 1994

Bronse
L: 75 cm
Signert og datert: K. Kokkin 94

Nummerert: 7/15

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 5 700–7 500EUR 5 200–6 900

Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000