Kokkin, Kirsten(1951-)
Liggende madonna 1994
Bronse
L: 75 cm
Signert og datert: K. Kokkin 94
Nummerert: 7/15
Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 5 700–7 500EUR 5 200–6 900
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Bronse
L: 75 cm
Nummerert: 7/15
Vurdering