Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Kokkin, Kirsten(1951-)
Liggende madonna 1994

Bronse
L: 75 cm
Signert og datert: K. Kokkin 94

Nummerert: 7/15

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00