Rosseland, Jarle(1952-)
Fjordlandskap vinter 1983
Akvarell, lysmål
37x54
Signert og datert nede t.h.: Jarle Rosseland 1983
Angivelig fra Drammensfjorden.
Vurdering
NOK 2 000
Akvarell, lysmål
37x54
Vurdering
NOK 2 000