Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Rosseland, Jarle(1952-)
Fjordlandskap vinter 1983

Akvarell, lysmål
37x54
Signert og datert nede t.h.: Jarle Rosseland 1983

Angivelig fra Drammensfjorden.

Vurdering
NOK 2 000