Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Rosseland, Jarle (1952-)
Trær og busker 1982

Akvarell, lysmål
31x48
Signert og datert nede t.v.: Jarle Rosseland 82

Vurdering
NOK 1 500–2 000