Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Rosseland, Jarle(1952-)
Vinland Suiten S 1985

Serigrafi, lysmål
56x42
Signert og datert nede t.h.: Jarle Rosseland 1985

Påtegnet nede t.v.: State Proof. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 1 000–1 500