Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Rude, Rolf (1899-1971)
Tre stær 1968

Linoleumssnitt, lysmål
29x42
Signert og datert nede t.h.: R. Rude 1968

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Eget trykk 23/165.

Vurdering
NOK 1 000