Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Det var Guro upp i Dalen 1974

Litografi, lysmål
43x37
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1974.

Nummerert nede t.v.: 36/75. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 11 000