Kihle, Harald(1905-1997)
Det var Guro upp i Dalen 1974
Litografi, lysmål
43x37
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1974.
Nummerert nede t.v.: 36/75. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 10 000
Tilslag NOK 11 000