Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Kihle, Harald (1905-1997)
Guro rid forbi 1974

Litografi, lysmål
52x41
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -74.

Nummerert nede t.v.: 86/140. Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 14 000