Kihle, Harald(1905-1997)
Guro rid forbi 1974
Litografi, lysmål
52x41
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -74.
Nummerert nede t.v.: 86/140. Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 14 000