Kihle, Harald(1905-1997)
Prestegards-Kviten
Litografi, lysmål
41x49
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Nummerert nede t.v.: 253/290.
Vurdering
Tilslag NOK 10 500
Litografi, lysmål
41x49
Nummerert nede t.v.: 253/290.
Vurdering