Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Prestegards-Kviten

Litografi, lysmål
41x49
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Nummerert nede t.v.: 253/290.

Vurdering

Tilslag NOK 10 500