Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Fjordingen

Tresnitt, lysmål
14x15
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle 1980

Påtegnet nede t.v.: Tresnitt Særtrykk. Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 6 000