Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Måneskinn 1883

Pastell på papir
53x74
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 83

Verdensutstillingen i Antwerpen 1885

Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 14 100–18 800EUR 13 000–17 400

Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Tilslag NOK 170 000