Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Dame med hatt

Olje på plate
60x50
Signert nede t.v.: C Krohg

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 700–6 600EUR 4 300–6 100

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Registrering for budgivning