Krohg, Christian(1852-1925)
Dame med hatt
Olje på plate
60x50
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 4 700–6 600EUR 4 300–6 100
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på plate
60x50
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering