Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Kjær, Anders (1940-)
Før soloppgang 1976

Serigrafi, lysmål
47x64
Signert og datert nede t.h.: Anders Kjær -76

Nummerer og påtegnet nede t.v.: Serigrafi, eget trykk 4/34. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering