Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Kjær, Anders(1940-)
Etter solnedgang 1976

Serigrafi, lysmål
47x65
Signert og datert nede t.h.: Anders Kjær -76

Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 2/24 eget trykk. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering