Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Olje på leret
100,5x92,5
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Vurdering
NOK 300 000–400 000USD 28 300–37 700EUR 26 000–34 700
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 810 000
Olje på leret
100,5x92,5
Signert nede t.h.: Gunnar S.
Vurdering