Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)

Olje på leret
100,5x74,5
Signert nede t.v.: Gunnar S.

Vurdering
NOK 250 000–350 000USD 23 600–33 000EUR 21 700–30 400

Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Tilslag NOK 380 000