Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Haukeland, Arnold(1920-1983)

Stål og skifer
H med plinth: 39 cm
Usignert

Proveniens:

István Korda Kovács (Tidlig på 1970-tallet lagde ungarskfødte István Korda Kovács «Stålmannen Haukeland», som ble vist på NRK).

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 800–5 700EUR 3 500–5 200

Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00