Uthaug, Jørleif(1911-1990)
Liggende figur 1956
Metall, glass og fargepulver
23x31,5
Signert og datert på baksiden av innrammingen: Jørleif Uthaug 1956
Påtegnet med tittel samme sted.
Vurdering
NOK 40 000USD 3 800EUR 3 500
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000