Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Uthaug, Jørleif(1911-1990)
Liggende figur 1956

Metall, glass og fargepulver
23x31,5
Signert og datert på baksiden av innrammingen: Jørleif Uthaug 1956

Påtegnet med tittel samme sted.

Vurdering
NOK 40 000USD 3 800EUR 3 500

Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000