Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap

Olje på lerret
80x64
Signert nede t.v.: A Normann

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 800–5 700EUR 3 500–5 200

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Registrering for budgivning