Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Kystlandskap 1888
Olje på lerret
30x48
Signert og datert nede t.v.: Amaldus Nielsen. 1888
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 800–5 700EUR 3 500–5 200
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
30x48
Vurdering