Grøstad, Terje(1925-2011)
Mann med stokk på skogsvei 1975
Litografi, lysmål
48x39
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1975
Nummerert nede t.v.: 86/200.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Litografi, lysmål
48x39
Nummerert nede t.v.: 86/200.
Vurdering
NOK 1 500–2 000