Grøstad, Terje(1925-2011)
Trekkfugler 1978
Serigrafi, lysmål
36x46
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1978
Påtegnet og nummerert nede t.v.: 3/85 Tirée par l'artiste.
Vurdering
NOK 1 000–1 500