Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Grøstad, Terje (1925-2011)
Trekkfugler 1978

Serigrafi, lysmål
36x46
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1978

Påtegnet og nummerert nede t.v.: 3/85 Tirée par l'artiste.

Vurdering
NOK 1 000–1 500