Tidemand, Adolph(1814-1876)
Moderens undervisning 1849
Olje på lerret
43,5x38,5
Signert og datert nede t.v.: A. Tidemand. 1849
Dietrichson, kat.nr. 274 eller 275 Moderens undervisning I eller II.
Inngår i syklusen "Norsk bondeliv", malt til Oscarshall i 1850.
Vurdering
NOK 400 000–600 000USD 37 700–56 500EUR 34 700–52 100
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tilslag NOK 650 000