Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Tidemand, Adolph(1814-1876)
Moderens undervisning 1849

Olje på lerret
43,5x38,5
Signert og datert nede t.v.: A. Tidemand. 1849

Dietrichson, kat.nr. 274 eller 275 Moderens undervisning I eller II.
Inngår i syklusen "Norsk bondeliv", malt til Oscarshall i 1850.

Vurdering
NOK 400 000–600 000USD 37 700–56 500EUR 34 700–52 100

Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00

Tilslag NOK 650 000