Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Dronningen, Bygdøy
Olje på lerret
78x57
Signert nede t.h.: A-K.
Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 18 800–28 300EUR 17 400–26 000
Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Olje på lerret
78x57
Signert nede t.h.: A-K.
Vurdering