Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Dronningen, Bygdøy

Olje på lerret
78x57
Signert nede t.h.: A-K.

Vurdering
NOK 200 000–300 000USD 18 800–28 300EUR 17 400–26 000

Auksjonert onsdag 5. juni 2024 kl 18:00