Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Fjell, Kai(1907-1989)
Hval ved broen 1984

Pastell og tusj på papir
Lysmål: 49x63,5
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -84

Påtegnet med tittel nede t.v.: "-Hval bed broen-"

Vurdering

Tilslag NOK 10 500
BudgiverTidspunktBeløp
45fc712.06.2024 13:00:09NOK 10 000
226fa12.06.2024 17:18:08NOK 10 500