Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne ved sengekanten 1941

Blyant på papir
Arket: 23x27,5
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -41

Vurdering