Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Kleiva, Per(1933-2017)
Ormens veg 1982

Akvarell og tusj på papir
Lysmål: 21x30
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -82

Vurdering

Tilslag NOK 10 000
BudgiverTidspunktBeløp
744e315.06.2024 20:59:09NOK 10 000