Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Lind, Victor(1940-)
Potensial 1972

Silketrykk
Arket: 100x70
Signert og datert nede på midten: Victor Lind. 72

Nummerert nede på midten: 16/32

Uinnrammet

Vurdering

Tilslag NOK 12 000
BudgiverTidspunktBeløp
81dfa12.06.2024 17:13:13NOK 12 000