Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Rian, Johs.(1891-1981)
Blomstervase og fruktfat 1944

Litografi
Lysmål: 68,5x59
Signert nede t.h.: J Rian 1944

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 2 200
BudgiverTidspunktBeløp
c959611.06.2024 17:30:11NOK 2 000
6baa612.06.2024 17:24:59NOK 2 200