Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Hagen, Else(1914-2010)

Litografi
Motivet: 42,5x37,5
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummerert nede t.v.: 123/150

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 3 400
BudgiverTidspunktBeløp