Munthe, Gerhard(1849-1929)
Gutten ved peisen
Olje på lerret
47x54
Signert nede t.v.: Gerh. Munthe.
Påtegnet: Fra Aal i Hallingdal, samt: ca. 88-89 ....Fru.....H. Sandven, på baksiden.
Kunstnernes Hus 1949, kat.nr. 34
Vurdering
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 88 000