Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Gutten ved peisen

Olje på lerret
47x54
Signert nede t.v.: Gerh. Munthe.

Påtegnet: Fra Aal i Hallingdal, samt: ca. 88-89 ....Fru.....H. Sandven, på baksiden.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus 1949, kat.nr. 34

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 88 000