Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Johannessen, Jens(1934-)

Olje på lerret
23,5x23
Usignert

Vurdering

Tilslag NOK 8 000
BudgiverTidspunktBeløp
b52c515.06.2024 19:11:33NOK 8 000