Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Johannessen, Jens(1934-)
Startblokk Øvrevoll

Olje på lerret
38x47
Signert og datert nede t.h.: JJ 69

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på lerretet: 1969. Startblokk. Øvrevoll. Jens Johannessen

Galleri Haaken
Kunstnernes Hus, Oslo mai 1971, kat.nr. 16

Vurdering