Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Widerberg, Frans(1934-2017)
Fordrevet par (Flyktninger) 1972

Olje på lerret
105x140
Signert og datert nede t.h.: Frans W 1972

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Kunstnerforbundet, Oslo 11.-26.11.1972, kat.nr. 4

Vurdering

Tilslag NOK 75 000
BudgiverTidspunktBeløp
bcaf307.06.2024 17:46:55NOK 75 000