Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Sugaï, Kumi(1919-1996)

Litografi
Motivet: 38x162
Signert nede t.h.: Sugai

Nummerert nede t.v.: 36/50

Vurdering

Tilslag NOK 9 000
BudgiverTidspunktBeløp