Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Sugaï, Kumi(1919-1996)

Litografi
Motivet: 19x20
Signert nede på midten: Sugai

Nummerert nede t.h.: 34/50

Vurdering

Tilslag NOK 6 000
BudgiverTidspunktBeløp
5b80d01.06.2024 21:43:25NOK 6 000