Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Widerberg, Frans(1934-2017)
Svever i lyskant 1996

Litografi
Motivet: 60x80
Signert nede t.v.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 56/85

Frans Widerberg Grafikk, kat.nr. 762.

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 11 000
BudgiverTidspunktBeløp