Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Widerberg, Frans(1934-2017)
Oppstandelse 1973

Litografi
Motivet: 69,5x48
Signert nede t.v.: Frans Widerberg

Nummerert nede t.h.: 42/100
Påtegnet med tittel nede på midten

Vurdering

Tilslag NOK 3 000
BudgiverTidspunktBeløp
249cc12.06.2024 16:08:28NOK 3 000