Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Jørgensen, Knut(1937-1991)
Hekseprosessen 1974

Akvarell på papir
Lysmål: 20,5x25,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1974

Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering

Tilslag NOK 1 500
BudgiverTidspunktBeløp
0e2d615.06.2024 10:11:07NOK 1 500